Παρουσία του Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας, Γιώργου Δακή, του Αντιπεριφερειάρχη Κοζάνης, Γιάννη Σόκουτη και της Δημάρχου Βοϊου, Παναγιώτας Ορφανίδου θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 17 Απριλίου, η υπογραφή της σύμβασης για το έργο «Εσωτερικό Δίκτυο Ύδρευσης Σιάτιστας.
Η υπογραφή της σύμβασης θα γίνει στις 12μ.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, στο Δημοτικό Κατάστημα Σιάτιστας
Γραφείο Τύπου Δήμου Βοΐου
![default featured](https://voio.gr/wp-content/uploads/2021/10/default-featured-300x185.jpg)